KURUMSAL

HAKKIMIZDA

TR90; açık hava reklamcılığının gereksinimlerini karşılamak için şehir mobilyaları üretmek üzere 2005 yılında kurulmuştur.

Firmamız, model ve üretim çeşitliliği,  profesyonel tasarım ekibi, operasyon gücü ve satış deneyimi sayesinde, açık hava reklamcılığı alanında ihtiyaçlara uygun çözümler üreterek konforlu çözümler sunmakta ve reklam mesajlarını hedef kitleleriyle buluşturmaktadır.

 

Yerel yönetim ve ticari işletmelere kaliteli ve uluslararası standartlara uygun reklam alanlarının tasarım ve üretimini yapmaktadır.

Şehirlerimizin mimarî ve doğal güzelliklerine değer katan ürünlerimiz, dayanıklılığı ve estetik duruşlarıyla, profesyonel ekibimiz tarafından özenle tasarlanmaktadır.

Satış sonrası desteği ve yedek parça teminatı ile yıllar sonra dahi ürünlerin güvenle kullanımına olanak sağlamaktadır. 

 

MİSYONUMUZ

Açık hava reklamcılık sektöründe birçok ilke imza atarak markalaşan TR90; Türkiye'nin tüm şehirlerinde, uzun yıllar kent dokusu içinde yer alan otobüs durağı, billboard, megalight, CLP/raket, totem, silindir kule, ürünleri ile kurumsal firmalara açık havada istek ve ihtiyaçlara yönelik, model ve üretim alanında birçok alternatif çözümler sunmaktadır. Türkiye’deki en büyük açık hava mecra firmalarının ana üreticisi olarak, gelişen teknolojiyi model ve üretim alanında kullanarak, üretim bandına, akıllı şehir konseptine uygun akıllı otobüs durakları ve dijital reklam panoları da ekleyerek, müşterilerine geniş bir yelpazede ürün seçenekleri sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Ürünleri yurt içinde bütün kentlerde; ayrıca Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'nun önemli 14 farklı ülkesinde yer alan TR90, açık hava reklamcılık alanında tasarım tescilli modelleri ve sahip olduğu kalite sertifikaları ile (TSE,CE,ISO9001-2008,ISO 14001-2004,ISO 18001-2007) ürün-hizmet kalitesi ve yenilikleriyle sektörünün önde gelen firmasıdır.

Sahip olduğu geniş hizmet ağı, bilgi birikim ile hedeflerine ulaşmada günümüz teknolojik değerlerini kullanarak bilinçli adımlarla ilerleyen TR90; standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir üretici olma vizyonuyla kullanıcılarına kalıcı çözümler üretmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

HİZMETLERİMİZ

TR90 müşterilerine ayrıcalıklı hizmetlerimiz;

TASARIM

Şehirlerimizin mimarî dokusuna uygun olarak profesyonel tasarım ekibimiz ihtiyaçlara yönelik ürün ve model çeşitliliği sağlamaktadır.

SATIŞ DESTEĞİ

Kullanım amacına uygun ürün belirleme ve hedef kitleye ulaşmada uzman olan ekibimiz, mecra koşullarını ve kitle popülasyonunu gözeterek ihtiyacınız olan ürünleri belirlemede yol göstermektedir.

ÜRETİM

Teknolojik alt yapı desteği ile 15 yıllık tecrübemizi bir araya getirerek uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklı ürünler sunulmaktadır.

TEKNİK DESTEK

Uzman ekibimiz, ürünlerin sahaya montajı öncesinde birebir eğitim, sonrasında elektronik kurulum kılavuzları ve uzaktan yardım ile montaj ve kullanım desteği sağlamaktadır.

YEDEK PARÇA

Herhangi bir sebepten dolayı ihtiyaç duyulan orijinal yedek parçayı en hızlı şekilde temin etmektedir.

GARANTİ

Garanti koşulları altında, olası bir arıza durumunda hızlı çözümler üretip, sorunu ortadan kaldırmaktadır.